Drodzy Goście!

Chcielibyśmy poinformować, że w tym sezonie trwa remont i przebudowa portu. Serwis łodzi został przeniesiony do nowej lokalizacji.

Ale bez obaw! Restauracja oraz pokoje działają bez zmian, więc z radością czekamy na Wasze wizyty.

Jeśli planujecie przypłynąć do nas na obiad, miejsca postojowe przy kei nadal będą dostępne dla gości restauracji.

Zapraszamy!